Obrázek se nahrává...Zavřít

 

Pro rodičeVýsledky zápisu do Mateřské školy POHÁDKA Kolín V., Chelčického 1299 pro školní rok 2024/2025:


Seznam přijatých dětí ZDE

Třídní schůzka pro přijaté děti proběhne 11.6.2024 v 16:00 hod. v MŠ Pohádka Kolín V., Chelčického 1299, ve třídě Sovičky.

Seznam nepřijatých dětí ZDE


Plán uzavření mateřských škol v roce 2024 (letní prázdniny)

ZDE

DESATERO PRO RODIČE PŘED NÁSTUPEM DÍTĚTE DO ŠKOLKYCO DÍTĚ POTŘEBUJE DO MŠ


Bačkory (ne pantofle, "kroksy" apod. – z bezpečnostních důvodů, ne šněrovací, pokud si je dítě neumí samo zavázat). Děti přijaté na Odloučené pracoviště T. Štítného potřebují 2x bačkory. Jedny do třídy v ulici Štítného 975, druhé na přezutí v době oběda, na který dochází do MŠ v ulici Chelčického 1299.

Dvoje tepláky, hrací kalhotky apod. (jedny do třídy, jedny na pobyt venku – dítě nemůže být v 1 teplácích, či kalhotách ve třídě a při pobytu venku). V létě dvoje kraťasy (opět jedny dovnitř, jedny na pobyt ven). Náhradní spodní prádlo, tričko, ponožky, legíny, tepláky nebo punčocháče pro případ nutnosti převlečení, nechat trvale ve skřínce. Pláštěnka – děti nesmí chodit na vycházku s deštníkem, hrozí nebezpečí úrazu! Pyžamo – děti ve věku 3 - 5 let.

Všechny věci dětí prosíme podepsat (děti si věci nepoznávají, některé oblečení, obutí mají stejné s jinými dětmi, dochází k záměnám).


ŠKOLNÍ ŘÁD ŠK. ROK 2023/2024

ZDE

REŽIM DNE V MŠ POHÁDKA Kolín V., Chelčického 1299 a na ODLOUČENÉM PRACOVIŠTI T. ŠTÍTNÉHO 975


ZDE
ZDE
PROVOZNÍ ŘÁD MŠ POHÁDKA Kolín V., Chelčického 1299 a ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ T. ŠTÍTNÉHO 975 :


ZDE
ZDE
PROVOZNÍ ŘÁD VENKOVNÍ HRACÍ PLOCHY:

ZDE

ŠKOLSKÉ OBVODY:

ZDE
Zásady ochrany a zpracování OÚ – veřejná listina:

ZDEFINANCOVÁNÍ

1. Finanční prostředky na provoz a drobnou údržbu získává od zřizovatele, kterým je Město Kolín. Opravy většího rozsahu zajišťuje a financuje zřizovatel sám.

2. Finanční prostředky ze státního rozpočtu - na platy zaměstnanců školy, odvody, zákonné pojištění, FKSP a ONIV poskytuje Středočeský kraj.

3. Rodiče hradí tzv. " úplatu za předškolní vzdělávání", která je vždy stanovena na celý školní rok. Přesná formulace a podmínky jsou uvedeny ve Vnitřní směrnici školy o úplatě za předškolní vzdělávání.

ROZPOČET 2024 ZDE

STŘEDNĚDOBÝ VÝHLED ROZPOČTU ZDE