Obrázek se nahrává...Zavřít

Pro rodiče

Výsledky zápisu do Mateřské školy POHÁDKA Kolín V., Chelčického 1299 pro školní rok 2024/2025:

Seznam přijatých dětí ZDE

Třídní schůzka pro přijaté děti proběhne 11.6.2024 v 16:00 hod. v MŠ Pohádka Kolín V., Chelčického 1299, ve třídě Sovičky.

Seznam nepřijatých dětí ZDE

Plán uzavření mateřských škol v roce 2024 (letní prázdniny)

DESATERO PRO RODIČE PŘED NÁSTUPEM DÍTĚTE DO ŠKOLKY

CO DÍTĚ POTŘEBUJE DO MŠ

Bačkory (ne pantofle, "kroksy" apod. – z bezpečnostních důvodů, ne šněrovací, pokud si je dítě neumí samo zavázat). Děti přijaté na Odloučené pracoviště T. Štítného potřebují 2x bačkory. Jedny do třídy v ulici Štítného 975, druhé na přezutí v době oběda, na který dochází do MŠ v ulici Chelčického 1299.

Dvoje tepláky, hrací kalhotky apod. (jedny do třídy, jedny na pobyt venku – dítě nemůže být v 1 teplácích, či kalhotách ve třídě a při pobytu venku). V létě dvoje kraťasy (opět jedny dovnitř, jedny na pobyt ven). Náhradní spodní prádlo, tričko, ponožky, legíny, tepláky nebo punčocháče pro případ nutnosti převlečení, nechat trvale ve skřínce. Pláštěnka – děti nesmí chodit na vycházku s deštníkem, hrozí nebezpečí úrazu! Pyžamo – děti ve věku 3 - 5 let.

Všechny věci dětí prosíme podepsat (děti si věci nepoznávají, některé oblečení, obutí mají stejné s jinými dětmi, dochází k záměnám).

ŠKOLNÍ ŘÁD ŠK. ROK 2023/2024

ZDE

REŽIM DNE V MŠ POHÁDKA Kolín V., Chelčického 1299 a na ODLOUČENÉM PRACOVIŠTI T. ŠTÍTNÉHO 975

ZDE

PROVOZNÍ ŘÁD MŠ POHÁDKA Kolín V., Chelčického 1299 a ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ T. ŠTÍTNÉHO 975 :

ZDE

PROVOZNÍ ŘÁD VENKOVNÍ HRACÍ PLOCHY:

ŠKOLSKÉ OBVODY:

ZDE

Zásady ochrany a zpracování OÚ – veřejná listina:

FINANCOVÁNÍ

1. Finanční prostředky na provoz a drobnou údržbu získává od zřizovatele, kterým je Město Kolín. Opravy většího rozsahu zajišťuje a financuje zřizovatel sám.

2. Finanční prostředky ze státního rozpočtu - na platy zaměstnanců školy, odvody, zákonné pojištění, FKSP a ONIV poskytuje Středočeský kraj.

3. Rodiče hradí tzv. " úplatu za předškolní vzdělávání", která je vždy stanovena na celý školní rok. Přesná formulace a podmínky jsou uvedeny ve Vnitřní směrnici školy o úplatě za předškolní vzdělávání.

ROZPOČET 2024 ZDE

STŘEDNĚDOBÝ VÝHLED ROZPOČTU ZDE