Obrázek se nahrává...Zavřít

Pro rodiče

CO DÍTĚ POTŘEBUJE DO MŠ

Bačkory (ne pantofle, "kroksy" apod. – z bezpečnostních důvodů, ne šněrovací, pokud si je dítě neumí samo zavázat). Dvoje tepláky, hrací kalhotky apod. (jedny do třídy, jedny na pobyt venku – dítě nemůže být v 1 teplácích, či kalhotách ve třídě a při pobytu venku). V létě dvoje kraťasy (opět jedny dovnitř, jedny na pobyt ven).
Náhradní spodní prádlo, tričko, ponožky, legíny, tepláky nebo punčocháče pro případ nutnosti převlečení, nechat trvale ve skřínce. Pláštěnka – děti nesmí chodit na vycházku s deštníkem, hrozí nebezpečí úrazu! Pyžamo – děti ve věku 3 - 5 let, předškoláci po domluvě s paní učitelkou.

Všechny věci dětí prosíme podepsat (děti si věci nepoznávají, některé oblečení, obutí mají stejné s jinými dětmi, dochází k záměnám).

REŽIM DNE V MŠ

ŠKOLNÍ ŘÁD MŠ 2019/20:

PROVOZNÍ ŘÁD VENKOVNÍ HRACÍ PLOCHY:

DESATERO PRO RODIČE

NÁVRH SVR NA ROKY 2019-2020:

NÁVRH ROZPOČTU 2019:

FINANCOVÁNÍ

1. Finanční prostředky na provoz a drobnou údržbu získává od zřizovatele, kterým je Město Kolín. Opravy většího rozsahu zajišťuje a financuje zřizovatel sám.

2. Finanční prostředky ze státního rozpočtu - na platy zaměstnanců školy, odvody, zákonné pojištění, FKSP a ONIV poskytuje Středočeský kraj.

3. Rodiče hradí tzv. " úplatu za předškolní vzdělávání", která je vždy stanovena na celý školní rok. Přesná formulace a podmínky jsou uvedeny ve Vnitřní směrnici školy o úplatě za předškolní vzdělávání.