Obrázek se nahrává...Zavřít

24.06.2019 - 28.06.2019

Pondělí
Přesnídávkachléb šumava,pomazánka se zeleninou,mléko,banán (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Polévkarýžová (alergeny: celer)
Obědmoravský vrabec,bramborový knedlík,špenát,šťáva (alergeny: lepek-pšenice, mléko, vejce)
Svačinahouska,máslo,barevná paprika,čaj se sirupem (alergeny: lepek-pšenice,ječmen)
Přesnídávkaloupák,čaj citrńový,jablko (alergeny: lepek-pšenice, mléko, vejce)
Polévkazeleninový vývar s bulgurem (alergeny: celer, lepek-pšenice)
Obědkuřecí maso se sýrovou omáčkou,barevné těstoviny,šťáva (alergeny: lepek-pšenice, mléko, vejce)
Svačinachléb,rama,vařené vejce,ochucené mléko,ředkvičky (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko, vejce)
Středa
Přesnídávkaveka,pomazánka rybičková s citrónem,bílá káva,cherry rajče (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko, ryby)
Polévkakuřecí s nudlemi (alergeny: celer, lepek-pšenice, vejce)
Obědsekaná pečeně,brambory,čalamáda,ovocný nápoj (alergeny: lepek-pšenice, mléko, vejce)
Svačinachléb,pomazánka ze žervé s bylinkami,čaj ovocný,meruňky (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Čtvrtek
Přesnídávkahouska s žitným zrnem,pomazánka ze strouhaného sýra,kakao,jablko (alergeny: lepek-pšenice,ječmen,žito, mléko)
Polévkakrupicová s vejcem (alergeny: celer, lepek-pšenice, vejce)
Obědfazolový guláš,chléb,ovocná šťáva (alergeny: lepek-pšenice,žito)
Svačinachléb vícezrnný,pomazánkové máslo ochucené,čaj ovocný,mrkev (alergeny: lepek-pšenice,žito,oves, mléko)
Pátek
Přesnídávkachléb,pomazánka lučinová s kukuřicí,ochucené mléko,mandarinky (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Polévkačočková (alergeny: celer, lepek-pšenice)
Obědzeleninové rizoto,okurka,ovocná šťáva (alergeny: mléko)
Svačinarohlík,pomazánka z tofu delikates,čaj ovocný,salátová okurka (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko, sója)

Děti mají po celý den k dispozici pitný režim (čaj, voda).

Jídelníček sestavily dle norem platných pro zdravé stravování předškolních dětí:
. vedoucí školní jídelny: Jiroutová E.
. hlavní kuchařka: Tichá M.

OVOCE A ZELENINA DLE SEZONNÍ NABÍDKY

Odhlašování stravy
------------------------------

Přihlašování a odhlašování stravy provádějte vždy den předem do 13:00 hodin.
V případě nemoci dítěte lze stravu odhlásit i v den nepřítomnosti dítěte, a to: od 6:00 do 7:30 hodin na telefonním čísle 721 178 879 nebo 321 724 159 nebo e-mail: odhlasky@mspohadkakolin.cz.
Pokud bude odhláška provedena po uvedeném čase, bude stravné počítáno. První den nepřítomnosti dítěte je možno si pro oběd přijít od 11:15 do 11:25 hod., a to s vlastním nádobím.
Den předem je třeba provádět i odhlašování odpoledních svačin.
Balení svačin domů není z hygienických důvodů možné. Pokud nebude odpolední svačina včas odhlášena (tzn. den předem do 13:00 hod., nebo v ten den do 7:30 hod.), bude dítěti započítána.

PRACOVNÍ DOBA VEDOUCÍ ŠJ

SEZNAM ALERGENŮ: