Obrázek se nahrává...Zavřít

27.05.2019 - 31.05.2019

Pondělí
Přesnídávkachléb,pomazánka sýrová s luštěninou,bílá káva,salátová okurka (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Polévkazeleninová s kuskusem (alergeny: celer, lepek-pšenice)
Obědkuře na paprice,těstoviny,ovocná šťáva (alergeny: lepek-pšenice, mléko, vejce)
Svačinarohlík,medové máslo,čaj,jablko (alergeny: lepek-pšenice,ječmen)
Úterý
Přesnídávkahouska s žitným zrnem,pomazánka okurková,mléko,mandarinka (alergeny: lepek-pšenice,ječmen,žito, mléko)
Polévkaselská (alergeny: lepek-pšenice, vejce, mléko)
Obědsmažené rybí filé,brambory,zeleninový salát,šťáva (alergeny: lepek-pšenice, ryby, vejce)
Svačinachléb vícezrnný,pomazánkové máslo ochucené,čaj se sirupem,zelenina (alergeny: lepek-pšenice, žito,oves, mléko)
Středa
Přesnídávkaveka,pomazánka mrkvová,čaj citrónový,hroznové víno (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko)
Polévkakuřecí vývar s barevnými písmenky (alergeny: lepek-pšenice, vejce, celer)
Obědhovězí štěpánská,jasmínová rýže,ovocný nápoj (alergeny: lepek-pšenice, vejce)
Svačinachléb,máslo,ochucené mléko,cherry rajče (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Čtvrtek
Přesnídávkachléb šumava,pomazánka drožďová,kakao,banán (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko, vejce)
Polévkahrstková (alergeny: celer, lepek-pšenice)
Obědsekaná pečeně,bramborová kaše,okurka (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko, vejce)
Svačinahouska,pomazánka tuňáková,čaj (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, ryby)
Pátek
Přesnídávkadomácí bublanina s ovocem,ochucené mléko,jablko (alergeny: lepek-pšenice, mléko, vejce)
Polévkazeleninový vývar s rýží a brokolicí (alergeny: celer)
Obědchilli con carne,chléb,šťáva (alergeny: lepek-pšenice,žito)
Svačinavločkový rohlík,pomazánka z tofu,čaj ovocný,barevná paprika (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, žito,oves,soja, mléko)

Děti mají po celý den k dispozici pitný režim (čaj, voda).

Jídelníček sestavily dle norem platných pro zdravé stravování předškolních dětí:
. vedoucí školní jídelny: Jiroutová E.
. hlavní kuchařka: Tichá M.

OVOCE A ZELENINA DLE SEZONNÍ NABÍDKY

Odhlašování stravy
------------------------------

Přihlašování a odhlašování stravy provádějte vždy den předem do 13:00 hodin.
V případě nemoci dítěte lze stravu odhlásit i v den nepřítomnosti dítěte, a to: od 6:00 do 7:30 hodin na telefonním čísle 721 178 879 nebo 321 724 159 nebo e-mail: odhlasky@mspohadkakolin.cz.
Pokud bude odhláška provedena po uvedeném čase, bude stravné počítáno. První den nepřítomnosti dítěte je možno si pro oběd přijít od 11:15 do 11:25 hod., a to s vlastním nádobím.
Den předem je třeba provádět i odhlašování odpoledních svačin.
Balení svačin domů není z hygienických důvodů možné. Pokud nebude odpolední svačina včas odhlášena (tzn. den předem do 13:00 hod., nebo v ten den do 7:30 hod.), bude dítěti započítána.

PRACOVNÍ DOBA VEDOUCÍ ŠJ

SEZNAM ALERGENŮ: