Obrázek se nahrává...Zavřít

Oběd
Svačina
Úterý
Přesnídávkaveka,pomazánka krabí,bílá káva,rajče (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko, ryby)
Polévkavločková se zeleninou (alergeny: celer, lepek-oves)
Obědvepřový guláš,těstoviny,šťáva (alergeny: lepek-pšenice, vejce)
Svačinachléb,pomazánka sýrová,čaj jablkový,barevná paprika (alergeny: lepek-pšenice,žito, vejce)
Středa
Přesnídávkachléb,pomazánka ze strouhaného sýra,kakao,hroznové víno (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Polévkamasová s nudlemi (alergeny: celer,lepek-pšenice)
Obědkvětákové placičky,brambory,okurkový salát s paprikou,ovocný nápoj (alergeny: lepek-pšenice, vejce)
Svačinarohlík,máslo,džem,čaj ovocný (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Čtvrtek
Přesnídávkachléb,pomazánka z červené čočky,mléko,jablko (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Polévkazeleninový vývar s jáhlovými vločkami (alergeny: celer)
Obědkrůtí maso na paprice,houskový knedlík,ovocná šťáva (alergeny: lepek, mléko, vejce)
Svačinahouska,pomazánkové máslo,čaj ovocný,zelenina (alergeny: lepek-pšenice, mléko)
Přesnídávkajáhlová kaše s vanilkou,čaj medový,banán (alergeny: mléko)
Polévkahrstková (alergeny: celer, lepek-pšenice)
Obědhovězí maso,vařené brambory,dušená mrkev,šťáva (alergeny: lepek-pšenice)
Svačinarohlík vločkový,pomazánka jemná lučinová s česnekem,mléko,mandarinka (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko)

Děti mají po celý den k dispozici pitný režim (čaj, voda).

Jídelníček sestavily dle norem platných pro zdravé stravování předškolních dětí:
. vedoucí školní jídelny: Jiroutová E.
. hlavní kuchařka: Tichá M.

OVOCE A ZELENINA DLE SEZONNÍ NABÍDKY

Odhlašování stravy
------------------------------

Přihlašování a odhlašování stravy provádějte vždy den předem do 13:00 hodin.
V případě nemoci dítěte lze stravu odhlásit i v den nepřítomnosti dítěte, a to: od 6:00 do 7:30 hodin na telefonním čísle 721 178 879 nebo 321 724 159 nebo e-mail: odhlasky@mspohadkakolin.cz.
Pokud bude odhláška provedena po uvedeném čase, bude stravné počítáno. První den nepřítomnosti dítěte je možno si pro oběd přijít od 11:15 do 11:25 hod., a to s vlastním nádobím.
Den předem je třeba provádět i odhlašování odpoledních svačin.
Balení svačin domů není z hygienických důvodů možné. Pokud nebude odpolední svačina včas odhlášena (tzn. den předem do 13:00 hod., nebo v ten den do 7:30 hod.), bude dítěti započítána.

PRACOVNÍ DOBA VEDOUCÍ ŠJ

SEZNAM ALERGENŮ: