Obrázek se nahrává...Zavřít

18.02.2019 – 22.02.2019

Pondělí
Přesnídávkachléb,pomazánka ze žervé s kukuřicí,bílá káva,hruška (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Polévkazeleninová s pohankou (alergeny: celer)
Obědmasové koule,rajská omáčka,houskový knedlík,sirup (alergeny: lepek-pšenice, mléko, vejce)
Svačinavločkový rohlík,pomazánka:sýrová pěna,čaj sirupem,salátová okurka (alergeny: lepek-pšenice,žito, sója,oves,ječmen, mléko)
Úterý
Přesnídávkaveka,pomazánka z krabích tyčinek,čaj citrónový,pomeranč (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko, ryby)
Polévkačočková s kroupami a zeleninou (alergeny: celer, lepek-pšenice)
Obědkuřecí plátek,zelenina v páře,dušená rýže,ovocný sirup (alergeny: lepek-pšenice)
Svačinachléb staročeský,pomazánkové máslo,ochucené mléko,kedluben (alergeny: lepek-pšenice,ječmen,žito,oves,soja, mléko)
Přesnídávkamléko,cereální kuličky,jablko (alergeny: lepek-pšenice,sója, mléko)
Polévkavločková s bramborem a zeleninou (alergeny: celer, lepek-oves)
Obědchilli con carne,chléb,šťáva (alergeny: lepek-pšenice,žito)
Svačinachléb,pomazánka pochoutková krémová,čaj medový,mrkev (alergeny: lepek-pšenice,žito , mléko)
Čtvrtek
Přesnídávkatoustový chléb,pomazánka špenátová,ochucené mléko,mandarinka (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko, vejce)
Polévkakuřecí vývar s nudlemi (alergeny: lepek-pšenice, vejce)
Oběddomácí buchty s tvarohem,čaj citrónový (alergeny: lepek-pšenice, mléko, vejce)
Svačinabageta,pomazánka ředkvičková,čaj ovocný,zelenina (alergeny: lepek-pšenice, mléko)
Pátek
Přesnídávkachléb,pomazánka celerová,kakao,banán (alergeny: celer, lepek-pšenice,žito, mléko)
Polévkaz vaječné jíšky (alergeny: celer, lepek-pšenice, vejce)
Obědkoprová omáčka,hovězí maso,vařené brambory,šťáva (alergeny: lepek-pšenice, mléko)
Svačinahouska,rama,vařené vejce,čaj se sirupem (alergeny: lepek-pšenice,žito, vejce)

Děti mají po celý den k dispozici pitný režim (čaj, voda).

Jídelníček sestavily dle norem platných pro zdravé stravování předškolních dětí:
. vedoucí školní jídelny: Jiroutová E.
. hlavní kuchařka: Tichá M.

OVOCE A ZELENINA DLE SEZONNÍ NABÍDKY

Odhlašování stravy
------------------------------

Přihlašování a odhlašování stravy provádějte vždy den předem do 13:00 hodin.
V případě nemoci dítěte lze stravu odhlásit i v den nepřítomnosti dítěte, a to: od 6:00 do 7:30 hodin na telefonním čísle 721 178 879 nebo 321 724 159 nebo e-mail: odhlasky@mspohadkakolin.cz.
Pokud bude odhláška provedena po uvedeném čase, bude stravné počítáno. První den nepřítomnosti dítěte je možno si pro oběd přijít od 11:15 do 11:25 hod., a to s vlastním nádobím.
Den předem je třeba provádět i odhlašování odpoledních svačin.
Balení svačin domů není z hygienických důvodů možné. Pokud nebude odpolední svačina včas odhlášena (tzn. den předem do 13:00 hod., nebo v ten den do 7:30 hod.), bude dítěti započítána.

PRACOVNÍ DOBA VEDOUCÍ ŠJ

SEZNAM ALERGENŮ: