Obrázek se nahrává...Zavřít

18.03.2019 - 22.03.2019

Pondělí
Přesnídávkachléb šumava,pomazánka tvarohová s okurkou,ochucené mléko,hroznové víno (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Polévkapohanková se zeleninou (alergeny: celer)
Obědzapečené těstoviny s brokolicí a sýrem,ovocný nápoj,zeleninový salát (alergeny: lepek-pšenice, mléko, vejce)
Svačinarohlík,medové máslo,čaj ovocný (alergeny: lepek-pšenice,ječmen)
Úterý
Přesnídávkachléb,pomazánka z červených fazolí,mléko,jablko (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Polévkakmínová s kapáním (alergeny: celer, lepek-pšenice, vejce)
Obědvepřové maso na kyselo,houskový knedlík,ovocná šťáva (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko, vejce)
Svačinavícezrnná bageta,pomazánka sýrová s celerem,čaj se sirupem,barevná paprika (alergeny: celer, lepek-pšenice, žito,soja, mléko)
Přesnídávkarýžová kaše s jogurtem,čaj medový,banán (alergeny: mléko)
Polévkašpenátová s opečeným pečivem (alergeny: lepek-pšenice,žito, mléko)
Obědkuřecí plátek,bramborová kaše,zeleninová obloha,džus (alergeny: lepek-pšenice, mléko)
Svačinavločkový rohlík,pomazánkové máslo,ochucené mléko,mrkev (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, žito,oves,soja, mléko)
Čtvrtek
Přesnídávkaveka,pomazánka z krabích tyčinek,bílá káva,salátová okurka (alergeny: lepek-pšenice,ječmen, mléko, ryby)
Polévkahrstková (alergeny: celer, lepek-pšenice)
Obědhovězí na rajčatech,jasmínová rýže,ovocný sirup (alergeny: lepek-pšenice)
Svačinachléb,pomazánka ajvarová,čaj multivitamínový,hruška (alergeny: lepek, mléko)
Pátek
Přesnídávkahouska,pomazánka:šlehaná niva,kakao,mandarinka (alergeny: lepek, mléko)
Polévkahovězí s ovesnými vločkami (alergeny: celer, lepek)
Obědsekaná pečeně,brambory,čalamáda,ochucený nápoj (alergeny: lepek, mléko, vejce)
Svačinachléb,máslo,kedluben,čaj ovocný (alergeny: lepek-pšenice,žito)

Děti mají po celý den k dispozici pitný režim (čaj, voda).

Jídelníček sestavily dle norem platných pro zdravé stravování předškolních dětí:
. vedoucí školní jídelny: Jiroutová E.
. hlavní kuchařka: Tichá M.

OVOCE A ZELENINA DLE SEZONNÍ NABÍDKY

Odhlašování stravy
------------------------------

Přihlašování a odhlašování stravy provádějte vždy den předem do 13:00 hodin.
V případě nemoci dítěte lze stravu odhlásit i v den nepřítomnosti dítěte, a to: od 6:00 do 7:30 hodin na telefonním čísle 721 178 879 nebo 321 724 159 nebo e-mail: odhlasky@mspohadkakolin.cz.
Pokud bude odhláška provedena po uvedeném čase, bude stravné počítáno. První den nepřítomnosti dítěte je možno si pro oběd přijít od 11:15 do 11:25 hod., a to s vlastním nádobím.
Den předem je třeba provádět i odhlašování odpoledních svačin.
Balení svačin domů není z hygienických důvodů možné. Pokud nebude odpolední svačina včas odhlášena (tzn. den předem do 13:00 hod., nebo v ten den do 7:30 hod.), bude dítěti započítána.

PRACOVNÍ DOBA VEDOUCÍ ŠJ

SEZNAM ALERGENŮ: