Obrázek se nahrává...Zavřít

 

AktualityKurzy Aj končí v úterý a středu 11. 6. a 12.6.2024

Výsledky zápisu do Mateřské školy POHÁDKA Kolín V., Chelčického 1299 pro školní rok 2024/2025:


Seznam přijatých dětí ZDE

Třídní schůzka pro přijaté děti proběhne 11.6.2024 v 16:00 hod. v MŠ Pohádka Kolín V., Chelčického 1299, ve třídě Sovičky.

Seznam nepřijatých dětí ZDE


Kozlíkova olympiádaPo úspěšné zimní olympiádě si naše mateřská škola opět věří a má natrénováno :)

Akce uskuteční 5. června 2024 od 8:30 na atletickém stadionu v Kolíně. Příchod pro všechny (mimo tříd na výlet a besídku) do 7:30 hod.

Za mateřskou školu vyšleme soutěžit pět dětí a jednoho pedagoga.

Držte nám palce!

TOYOTA opět rozdávala nejen auta


Celý článek naleznete: https://www.toyotacz.com/tiskove-zpravy/toyota-opet-rozdavala-nejen-auta/

Máme velkou radost, že naše mateřská škola POHÁDKA uspěla v grantovém projektu společnosti TOYOTA. Velice si vážíme finančního daru, který nám pomůže v realizaci proměny zahrady mateřské školy.

Rádi bychom na zahradě naší mateřské školy realizovali projekt s názvem Kopec zábavy v Pohádce. Naším cílem je pro děti vytvořit multifunkční herní plochu určenou pro sport, zábavu, učení i relaxaci.Při realizaci bude zvolen postup využít staré, stávající a přetvořit je v něco nové. Máme v plánu využít stávající staré pískoviště, zchátralý zahradní domek, přetvořit je v novou multifunkčním netradiční prostorovou herní plochu, a tím podtrhnout charakter zahrady.
Herní plocha, kopec s tunelem a skluzavkou je sám o sobě netradiční a přitažlivý herní prvek podporující motoriku dětí a vybízející k pohybu a zábavě děti.

Při volbě materiálu jsme volili materiál s maximální trvanlivostí a s důrazem na bezpečnost dětí. Plocha bude pokryta bezpečným a trvanlivým povrchem SmartSoft. Při realizaci budou použity certifikované suroviny od ověřených evropských dodavatelů. Tento povrch jsme již použili při realizaci herní plochy – „Mlhoviště“ a máme s ním velmi dobrou zkušenost.

Děkujeme společnosti TOYOTA a všem sponzorům, bez kterých bychom si nemohli splnit naše sny.

Celkové náklady na realizaci: 729 575,40 Kč

Sponzorský dar společnosti TOYOTA: 100 000 Kč
Sponzorský dar Neumannovi: 25 000 Kč.
Projekt OP JAK: 565 000 Kč.
Uveřejněno 20.3.2024